Apartament wakacyjny Mielno 7%

Opis nieruchomości

Przy zakupie apartamentu operator podpisuje z nabywcą umowę najmu, z prawem do wynajmowania go gościom hotelowym.
Nabywca apartamentu nie jest zaangażowany w zarządzanie wynajmem, pobiera natomiast miesięczny czynsz. Ponieważ hotel jest już wybudowany i przyjmuje gości od sezonu letniego, rozpoczęcie wypłaty czynszu rozpocznie się już miesiąc po zakupie apartamentu oraz po podpisaniu umowy najmu.

OPIS CONDOHOTELU

4-gwiazdkowy HOTEL&SPA w Mielnie zaskakuje stylem, dbałością o detale wykończenia i unikalnym designem wnętrz. Obiekt w wyrafinowany i niebanalny sposób nawiązuje klimatem do miejsca, w którym się znajduje. Elementy blachy pokrytej rdzą przywołują skojarzenie z wrakiem statku wyłowionego z nadmorskich głębin, ciepłe naturalne drewno kojarzy się z otaczającą przyrodą pobliskiego parku wydmowego, a charakterystyczne dodatki z surowego betonu zmieniają oblicze na industrialne, niczym z wielkiej stoczni. Całość spina nowoczesne i komfortowe wyposażenie dla pełnej wygody gości.

Pełnię relaksu zagwarantuje skorzystanie z naszej strefy wodnych atrakcji – kąpiel w basenie wewnętrznym, wizyta w saunarium z sauną fińską i łaźnią parową oraz także basen zewnętrzny oraz plac zabaw.

Klimatycznie, ze smakiem, niepowtarzalnie. Wykwintne dania naszego szefa kuchni przyrządzane wyłącznie ze świeżych produktów, od lokalnych dostawców zachwycą każde podniebienie. Bogate śniadania w formie szwedzkiego bufetu, ciekawie skomponowane menu lunchowe i eleganckie kolacje przy dźwiękach spokojnej muzyki.

Tu znajdziesz nieruchomość

Masz pytanie - Napisz - Oddzwonimy