Nasza Filozofia Inwestycyjna

Uważamy, że można osiągnąć więcej korzyści,
dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb.

Nasz sposób działania koncentruje się na kompleksowym badaniu możliwych opcji strategicznych opartych na indywidualnych potrzebach. W poszukiwaniu wartościowych rozwiązań nie ograniczamy się do lokalnego rynku. Zmienne stopy procentowe, różnice kursowe oraz sprzyjające warunki do inwestowania na innych rynkach dają zbyt wiele możliwości, aby ograniczać się jedynie do działania na ograniczonym obszarze. Stale monitorujemy okazje do pomnożenia majątku. Nasze inwestycje rozlokowane są w zależności od sytuacji makroekonomicznej w różnych częściach świata. Może nie zawsze jesteśmy pierwsi, ale nigdy nie jesteśmy ostatni.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do dywersyfikacji. Obecność na wielu rynkach, łagodzi ryzyka i wprowadza spokój. Dywersyfikacja obejmuje nie tylko różne klasy aktywów, ale przede wszystkim zróżnicowane warunki geopolityczne, rzadko brane przez uwagę przez większość inwestorów.

W określonych przypadkach jesteśmy w stanie zabezpieczyć ryzyka kursowe poprzez dobór właściwych instrumentów finansowych. Z zadowoleniem przyjmujemy zmiany w branży, które sprawiają, że koszty i świadomość inwestorów stają się bardziej transparentne i przejrzyste.

Posiadamy doświadczony zespół w skład którego wchodzą eksperci z branży finansowej. Zadaniem komitetu, który tworzą jest proaktywna ocena otoczenia makroekonomicznego i bieżąca rewizja aktualnych założeń. Nasza filozofia inwestycyjna zapewnia sprawdzony i elastyczny proces selekcji zarówno nowych jak i trwających inwestycji.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji, wyślij e-mail na adres rezerwacje@investment-boutique.pl.